Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 91 883 52 52, +48 607 502 665

NOTARIUSZ

Notariusz Joanna Krasocka uzyskała tytuł magistra prawa w 2012 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.
Ponadto w 2009 roku została magistrem filologii germańskiej na Wydziale Filologicznym oraz 2012 roku ukończyła podyplomowe studia na kierunku Mechanizmy Funkcjonowania Strefy Euro na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług.
Z notariatem związana jest od 2013 roku, będąc aplikantem notarialnym przez trzy lata zdobywała doświadczenie pod patronatem Notariuszy: Magdaleny Korobowicz w Warszawie,
Jana Borskiego w Szczecinie
i Ady Józefczyk w Chojnie.

Egzamin notarialny zdała w 2017 roku, przez rok była zastępcą notarialnym Notariuszy w Szczecinie: Hanny Poćwiardowskiej i Karoliny Nowak.
W 2018 roku otrzymała decyzję Ministra Sprawiedliwości w przedmiocie powołania na stanowisko notariusza i prowadzi Kancelarię
w Szczecinie.

ADRES

Kancelaria Notarialna znajduje się na Podzamczu Szczecina przy ulicy Siennej 6/U3 (wejście od podwórza przez bramę nr 4). Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy posadowionej bezpośrednio na Rynku Siennym (nad restauracją Bachus).Szczegółową mapkę z lokalizacją Kancelarii Notarialnej znajdą Państwo w zakładce kontakt.

PARKING, DOJAZD

W pobliżu Kancelarii Notarialnej znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe i parking 
(poza ulicą Księcia Mściwoja II – brak strefy płatnego parkowania). Kancelaria Notarialna posiada dogodny dojazd liniami autobusowymi nr: 52, 62, 75, 76, A, B, C i G – przystanek ulica Wyszyńskiego oraz liniami tramwajowymi nr: 2, 3, 7, 8 i 12 – przystanek ulica Wyszyńskiego.

GODZINY OTWARCIA

Kancelaria Notarialna czynna jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8:00 do 16:00, zaś we wtorki i czwartki w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w innych dniach i godzinach po uzgodnieniu z Notariuszem. Czynności notarialne Notariusz dokonuje w lokalu Kancelarii Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

DODATKOWE INFORMACJE

Każda czynność notarialna poprzedzona jest bezpłatną konsultacją, podczas której po dokonaniu analizy stanu prawnego i stanu faktycznego Notariusz wskazuje rozwiązania, dzięki którym klient może osiągnąć pożądane skutki prawne. Informacje dotyczące czynności udzielane są na bieżąco osobiście, telefonicznie oraz elektronicznie, również w języku niemieckim i angielskim.

W Kancelarii Notarialnej istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu – Wi-Fi.

 

Close Menu